Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Професионална алуминиумска скала 2X9

  10.850 ден со ДДВ
  10.850 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  - Скалила со профил 28х28 mm
  - Anti slip скалила во заоблена форма
  - EN 131 - Professional Use
  - Сертификат за безбедност TUV Rheinland
  - Носивост 150KG 

  Документи
  Каталошки број: 1962920609
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Димензија2x9
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Димензија2x9