Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Аголни одвртувачи

  Популарни артикли од категоријата Аголни одвртувачи

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  ZEBRA одвртувач со 6-аголен насаден прифат

  Мат-хромиран шестоаголен одвртувач

  Излез: DIN 475/2
  Стандард: DIN 3125

  Сет ZEBRA аголни имбус клучеви

  0715311110

  Во пластичен држач, краток дизајн
  Обложено со никел
  Заоблени предни рабови
  Содржина на сет: 1/16, 5/64, 3/32, 1/8, 5/32, 3/16, 1/4, 5/16, 3/8, 1/2 инчи

  Аголни одвртувачи

  Close
  Filter by Clear All