Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Пили и секири

  Популарни артикли од категоријата Пили и секири

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Пила за метал 300mm

  CP910001

  • Затегнување на сечилото со крилна навртка
  • Со нож на пила, 300 mm

  Секира за разделување со фиберглас рачка 3 kg

  COX844430
  DIN 5129, DIN 1195, DIN 1193, двокомпонентна рачка од фиберглас, полирано сечило, со дополнителна заштита на сечилото.

  Секира со долга фиберглас рачка 1250g

  COX840412
  DIN 7287, DIN 7294, 2-компонентна рачка од фиберглас, полирано сечило, со врвна заштита.

  Секира со кратка фиберглас рачка 600g

  COX841460
  DIN 5131, DIN 7287, 2-компонентна рачка од фиберглас, полирано сечило, со врвна заштита

  Пили и секири

  Close
  Filter by Clear All