Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Заштитни наочари

  Популарни артикли од категоријата Заштитни наочари

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Заштитни очила PREMIUM транспарентни

  0899103110

  Заштитни очила Премиум - прозирни

  - Заоблен дизајн кој обезбедува странична заштита

  - Прилагодливи странични рачки со брава

  - Поликарбонатна леќа отпорна на гребнатини и удари

  - AF Слој против замаглување

  - 99% УВ заштита

  - Безбедност и удобност според стандардот AS/NZS 1337

  Заштитни очила CLASSIC, транспарентни

  5899103001

  Најлонска рамка со телескопски рачки на очилата за
  прилагодување на величина.
  Лиените странични штитници обезбедуваат заштита од
  странични удари.
  Малата тежина на очилата овозможува удобна работа во текот на денот.
  Поликарбонатните стакла обезбедуваат одлична заштита од влијание и блокирање на УВ зраците.

  Заштитни наочари