Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Завртки за PVC

  Популарни артикли од категоријата Завртки за PVC

  Load
  Види како Табела Листа
  Приказ по страна
  Подреди по

  Feba - за оков

  Завртка за ПВЦ за монтирање, FEBOS. Има засилена заштита од корозија поради тенкиот слој на пасивизација - на тест за солена вода трае 240 часа без црвена корозија.

  4 верзии
  Види се

  Febos - за армирање

  Самобушечка завртка FEBOS за PVC столарија со впуштена глава од поцинкуван челик.Оваа бело пасивизирана завртка се користи за спојување на пластични профили со метални арматури, како и за прицврстување на рамките на профилите со метална подлошка.

  6 верзии
  Види се

  Завртки за PVC