Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сетови клешти

  Популарни артикли од категоријата Сетови клешти

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Сет ZEBRA клешти во неопрен, 4 парч.

  0965905600
  ZEBRA сет клешти. Неопренска внатрешна подлога.Водоинсталатерска клешта, комбинирана, секач и шпиц клешта.

  Сет клешти VDE

  071401580
  ZEBRA сет електроничарски VDE клешти.Комбинирана клешта, клешти за отстранување на изолација, секач и шпиц клешта.

  Сет клешти VDE, 4 парч., ZEBRA

  071401581
  ZEBRA сет електроничарски VDE клешти.Комбинирана клешта, клешти за отстранување на изолација, секач и шпиц клешта.

  Сет клешти во неопрен, REDLINE

  5772990601
  REDLINE сет комбинирани работилнички клешти во неопрен. Комбинирана клешта, клешта за отстранување на изолација, секач и шпиц клешта.

  Сет клешти, 4 парч., ZEBRA

  071401565
  ZEBRA сет клешти. Водоинсталатерска клешта, комбинирана клешта, секач и шпиц клешта.

  Сет Zeger клешта 19-60mm во неопрен, 4 парч.

  0965905602
  Комбиниран сет клешти за зегер осигурувачи во неопрен

  Сетови клешти

  Close
  Filter by Clear All