Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Антифони и чепови

  Популарни артикли од категоријата Антифони и чепови

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Склоплив антифон

  0899300361

  Склоплив антифон, отпорен на удари и издржлив. Дизајниран е да обезбеди добро вклопување и удобно носење со помош на меки влошки од пена и вртлива обетка. Тие ја намалуваат бучавата до 31,3 dB.

  Тампони за уши

  0899300332

  Ергономски чепчиња за уши во конусна форма за еднократна употреба во екстремно бучни средини
  Брзо достапни и секогаш при за рака благодарение на безбедносниот кабел

  Многу високи перформанси на изолација

  Одлично препознавање на говор

  Чеповите спречуваат туѓи тела и честички од нечистотија да влезат внатре во увото

  втиснувањето нуди бројни предности:

  Го намалува контактниот притисок на влезот на ушниот канал
  Нежно, оптимално прилагодување на ушниот канал
  Брзо и правилно се вметнуваат
  Лесно се отстрануваат

  Диспензер за тампони за уши

  0899300335

  Карактеристики:

  • Едноставна монтажа на ѕид и лесно полнење.
  • Со еден потег, со систем на ротација, чеповите паѓаат во рацете на корисникот.
  • Садот под раката спречува случајно паѓање на чеповите на под.
  • Капацитет: 400 парчиња

  Тампони за уши со врвка

  0899300338

  Карактеристики: 

  • Чепови со меки перца кои овозможуваат многу удобна положба на носење. 
  • Високо изолациски перформанси со добро препознавање на сигнали и говор.
  • Се испорачуваат во практична кутија за чување

  Антифони и чепови

  Close
  Filter by Clear All