Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Изолир и вулканизирачки траки

  Популарни артикли од категоријата Изолир и вулканизирачки траки

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Изолир трака PVC

  Црна електроинсталациска трака за изолирање која е изработена од ПВЦ, означува и дава сигурна изолација на електро инсталации. Отпорноста на електро пробивност на оваа трака е до 25kv/mm, тешко е запалива и обезбедува безбедно и лесно ракување. Отпорна е на кинење, стареење, има голема флексибилност и моќ на лепење. Оваа трака подржува работен напон од 600V и се применува за изолирање, означување на електрични инсталации, зацврстување на кабелски снопови итн.

  Самовулканизирачка лента 20KV 19mm/10m

  1985077120
  Наменета за заптивање цевки и црева, црева за ладилници и бензин, изолација на електрични проводници и кабли.

  Изолир лента, платненa

  1771100119
  леплива, 19mmx25m, кепер лента

  Изолир и вулканизирачки траки