Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Механички анкери

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Анкер за големи оптеретувања W-HAZ-B

  228 со ДДВ

  Анкер за големи оптеретувања W-HAZ-S

  176 со ДДВ

  Анкер за големи оптеретувања W-HAZ-SK

  147 со ДДВ

  Анкер завртка W-BS/I

  35 со ДДВ
  Анкер завртка наменета за монтажа во бетон, во зоната на притисок и затегнување (ETA опција 1), испитана противпожарност (TR020). Сеизмичка категорија C1. Поседува прифат со внатрешен навој M8/M10 за носење на навојни шипки.

  Анкер завртка W-BS/P

  14 со ДДВ
  Анкер завртка W-BS/S од поцинкуван челик со рамна глава и интегрирана подлошка. Служи за поединечно прицврстување во испукан и неиспукан бетон, за зацврстување во повеќе точки, зацврстување во преднапрегнат бетон во плочи со шуплини (во зависност од одобрувањето).

  Анкер завртка W-BS/SK

  16 со ДДВ
  Анкер завртка W-BS/S од поцинкуван челик со впуштена (конусна) глава од SK тип. Оваа завртка поединечно се прицврстува во испукан и неиспукан бетон во повеќе точки.

  Механички анкери

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0 Max: 4.648
  ден0 ден4648