Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Со кршливо сечиво

  Популарни артикли од категоријата Со кршливо сечиво

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Стандарден 2К скалпел со кочница, 135mm

  COXB897909
  Со ергономска 2-компонентна пластична рачка дополнителни 3 резервни сечила.

  Стандарден 2К скалпел со кочница, 170mm

  COXB897918
  Со ергономска 2-компонентна пластична рачка дополнителни 4 резервни сечила.

  Со кршливо сечиво

  Close
  Filter by Clear All