Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Акумулатори High Performance

  Популарни артикли од категоријата Акумулатори High Performance

  Load
  Види како Табела Листа
  Приказ по страна
  Подреди по

  Акумулатор High Performance 45 Ah - 360A

  551110145
  Wurth High Performance акумулаторите, нудат сигурност и долг век на траење и се изработени по најнова технологија. Акумулаторите Wurth High Performance се батерии без одржување кои гарантираат одлични перформанси за целиот свој работен век.

  Акумулатор High Performance 55 Ah - 480A

  551110155
  Wurth High Performance акумулаторите, нудат сигурност и долг век на траење и се изработени по најнова технологија. Акумулаторите Wurth High Performance се батерии без одржување кои гарантираат одлични перформанси за целиот свој работен век.

  Акумулатор High Performance 60 Ah - 540A

  551110160
  Wurth High Performance акумулаторите, нудат сигурност и долг век на траење и се изработени по најнова технологија. Акумулаторите Wurth High Performance се батерии без одржување кои гарантираат одлични перформанси за целиот свој работен век.

  Акумулатор High Performance 75 Ah - 680A

  551110175
  Wurth High Performance акумулаторите, нудат сигурност и долг век на траење и се изработени по најнова технологија. Акумулаторите Wurth High Performance се батерии без одржување кои гарантираат одлични перформанси за целиот свој работен век.

  Акумулатор High Performance 100 Ah - 840A

  5511101100
  Wurth High Performance акумулаторите, нудат сигурност и долг век на траење и се изработени по најнова технологија. Акумулаторите Wurth High Performance се батерии без одржување кои гарантираат одлични перформанси за целиот свој работен век.

  Маст за заштита на полови на акумулатор, 100ml

  08901041

  Водоотпорна црвена паста трајно ги штити половите на акумулаторите од оксидација.
  Работна температура -30 °C до +60 °C

  Акумулатори High Performance