Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Чистење раце и нега на раце

  Популарни артикли од категоријата Чистење раце и нега на раце

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Паста за миење раце, 4000 ml

  0893900000

  Природна паста за темелно миење и чистење на рацете, а во исто време ја штити и негува кожата.

  Оваа паста за миење раце е дерматолошки тестирана, има пријатен мирис, не содржи алкохол, силиконски масла и сапун.

  Пастата е биоразградлива и има неутрална pH вредност.

  Паста за миење раце - Nplus

  0893900001
  Средство за чистење на раце без микропластика, за средно до тешко извалкани раце, со природни средства за пилинг од перлит.

  Паста за миење на раце Plus 4000ml

  0893900021

  За чистење на тешка до екстремно тешка нечистотија, како што се масло, маснотии, графит, метална прашина, саѓи, лубриканти и друга тврдокорна нечистотија.
  Ги елиминира органските мириси и нечистотија.

  Citrus гел за миење раце, 5kg

  18939541
  Специјален гел за секојдневно миење на раце со дозер. Има пријатен мирис на портокал и е погоден за употреба во секоја работилница. Гелот се нанесува на суви раце, убаво се истрива и се мие со вода.

  Паста за миење раце 10kg

  189030510
  Паста за миење раце 10kg

  Паста за миење раце 1kg

  1890305
  Паста за миење раце 1kg

  Дозер пумпа и ѕиден држач за паста за раце

  0891901

  Дозер под притисок со ѕиден држач за паста за чистење раце
  Практична пумпа за издавање

  Пумпата под притисок го транспортира средството за чистење на рацете веднаш штом ќе се притисне пумпата
  Дејството со една пумпа дава прецизна количина (6 cm³)
  Вкупна висина: 40 см

  Чистење раце и нега на раце