Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  АВТО стакла

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Лепило за ветробрански стакла CLASIC PLUS

  420 со ДДВ
  Еднокомпонентно полиулетанско лепило за ветробрански стакла. Време на заминување од сервис со Airbag - 2часа. Примена кај сите патнички возила, со или без воздушно перниче, кај возила со интегрирана антена. Спречува контактна корозија кај возила со алуминиумска каросерија.

  Лепило за ветробрански стакла ULTIMATE

  590 со ДДВ
  Еднокомпонентно брзолепливо полиулетанско лепило за ветробрански стакла. Време на заминување од сервис со Airbag - 1часа. Примена кај сите патнички возила, со или без воздушно перниче, кај возила со интегрирана антена. Спречува контактна корозија кај возила со алуминиумска каросерија.

  Лепило за ветробрански стакла Classic PU 50

  338 со ДДВ
  Еднокомпонентно полиулетанско лепило за ветробрански стакла. Време на заминување од сервис за возила со Airbag - 2часа. Примена кај сите патнички возила, со или без воздушно перниче, кај возила со интегрирана антена. Спречува контактна корозија кај возила со алуминиумска каросерија.

  Прајмер за лепило за ветробрански стакла

  428 со ДДВ
  Повеќенаменско средство за подготовка на површината при лепење на ветробрански стакла.

  Маса за дихтување на ветробрански стакла, 310ml

  0890100043
  819 со ДДВ
  Маса за дихтување на ветробрански стакла на автомобили кои се монтирани во гумен профил.

  Специјален лепак метал - стакло 5 x (1gr.+0,5 ml)

  089340
  579 со ДДВ
  Специјалниот супер брз течен лепак за метал-стакло се користи за лепење стакло за стакло или метал за стакло. Овој лепак е отпорен на хемикалии, вода и удари, обезбедува долготрраен еластичен спој. Површините на кои се нанесува мора да бидат рамни, суви и чисти. Овој лепак нема можност за пополнување процепи и не се користи за употреба на FORD возила.

  АВТО стакла

  Filter by:

  Clear All
  Min: 28 Max: 8.749
  ден28 ден8749