Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  REL

  Популарни артикли од категоријата REL

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Апарат за REL заварување EWI 160 S

  5952200160

  Апарат за заварување - Наследникот на старата платформа EWI 160, новиот Model S е дигитално контролиран инвертер со најнова IGBT технологија, дигитален дисплеј и компонента Power Factor Controller што овозможува стабилна и симетрична потрошувачка на енергија додека ја зголемува издржливоста и доверливоста на апаратот.

  Апарат за REL заварување EWI 200 S

  5952200200

  Апарат за заварување - Наследникот на старата платформа EWI 200, новиот Model S е дигитално контролиран инвертер со најнова IGBT технологија, дигитален дисплеј и Power Factor Controller компонента што овозможува стабилна и симетрична потрошувачка на енергија додека ја зголемува издржливоста и доверливоста на апаратот.