Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Перачи под притисок

  Популарни артикли од категоријата Перачи под притисок

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Моторен Перач под Притисок, 213bar

  FPPM190

  Мотор: R210

  Номинален притисок: 2650PSI/186bar

  Максимален притисок: 3100PSI / 220bar

  Номинален проток: 2.3GPM / 8.7L/min

  Максимален проток: 2.4GPM / 9.0L/min

  Максимална температура на вода: 50°

  Зафатнина на мотор: 212cc

  Перачи под притисок

  Close
  Filter by Clear All