Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Моторни пили

  Популарни артикли од категоријата Моторни пили

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Бензиска моторна пила, 45cc

  F1818

  Бензинска моторна пила наменета за сечење дрва.
  Доаѓа со еден фабрички меч. Работи на мешавина која се прави со комбинирање на бензин и 2Т масло во сооднос 40:1. Тежината и е 6,5kg, што ја прави едноставна и сигурна за управување.

  Бензиска моторна пила, 52cc

  F2218
  Бензиската моторна пила, 52cc со 2-тактен мотор и воздушно ладење спаѓа меѓу најдобрите на пазарот. Има Easy Start систем за стартување на моторот и автоматски кочници кои ја зголемуваат безбедноста во работата. Тежи 7,9кг и може да се користи како во надворешни така и во занаетчиски услови.

  Моторни пили

  Close
  Filter by Clear All