Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Дополнителна опрема

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Кабел за електрода, 16mm2, поголем приклучок

  2.690 со ДДВ
  Кабел за електрода со должина од 4 метри.

  Кабел за електрода, 25mm2, поголем приклучок

  3.490 со ДДВ
  Кабел за електрода со должини од 3 и 4 метри.

  MB24 пакет црева 4m

  13.990 со ДДВ

  Количка за апарат за заварување

  0984001005
  6.990 со ДДВ
  Специјална количка за апаратите за заварување REL, TIG, MIG.

  Регулатор за проток на аргон/CO2, 30 литри/мин

  098401803
  6.350 со ДДВ
  Регулатор на проток на аргон/CO2, овозможува проток до 3 литри/мин. Има излез 1/4". Одговара на стандардот DIN EN/ISO 235.

  Водилка за SG2 жица MIG-MAG

  950 со ДДВ

  Дополнителна опрема

  Filter by:

  Clear All
  Min: 30 Max: 24.490
  ден30 ден24490