Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Штитници за колена

  Популарни артикли од категоријата Штитници за колена

  Load
  Види како Табела Листа
  Приказ по страна
  Подреди по

  Штитници за колена WOLKE OA001

  589903018

  Штитници кои се специјално дизајнирани за да обезбедат заштита
  на колената од повреда при работа. Идеални се за водоинсталатери,
  паркетари, плочкари и за сите останати работници кои работат
  на места каде е потребно да се заштитат колената од повреда
  при долго клечење. Погодни се за вметнување во џебовите за
  штитници за колена на оделата Viking, Stone, Wurth, Star, како и на
  пантолоните Thunder, Tenere pro, но и во сите останати пантолони
  кои имаат предвидено џебови за штитници.

  Состав: Акрил

  Штитници за колена