Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Техничка документација

  Овде можете да пронајдете безбедности листови (MSDS) за хемиските артикли, листи за составот на детергентите, упатства за употреба, атести… поврзани со производите од Wurth асортиманот.

  Деталите можете да ги пронајдете на следниот линк