Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Карго програма

  Популарни артикли од категоријата Карго програма

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Акумулатор Heavy Duty EFB - High Performance 12V 185Ah 1100A

  5511103185

  Карго акумулаторите EFB (Enhanced Flooded Battery) се затворен тип на напредни акумулатори кои се дизајнирани за употреба за новите типови на теретни возила за EUR 5 и EUR 6 стандарди, како што се камиони, автобуси и други комерцијални возила. Овие акумулатори се специјално дизајнирани за да обезбедат повисоки нивоа на перформанси и издржливост од традиционалните оловно-киселински батерии, што ги прави идеални за употреба за поновите теретни возила.
  Карго акумулаторите EFB се дизајнирани со голем број напредни функции, вклучувајќи подобрени дизајни на внатрешни плочи, специјализирани адитиви и напредни производни процеси. Овие карактеристики функционираат заедно за да обезбедат зголемен капацитет, подобри циклусни перформанси и подолг животен век, дури и во тешки работни средини.

  Акумулатор Heavy Duty EFB - High Performance 12V 235Ah 1250A

  5511103235

  Карго акумулаторите EFB (Enhanced Flooded Battery) се затворен тип на напредни акумулатори кои се дизајнирани за употреба за новите типови на теретни возила за EUR 5 и EUR 6 стандарди, како што се камиони, автобуси и други комерцијални возила. Овие акумулатори се специјално дизајнирани за да обезбедат повисоки нивоа на перформанси и издржливост од традиционалните оловно-киселински батерии, што ги прави идеални за употреба за поновите теретни возила.
  Карго акумулаторите EFB се дизајнирани со голем број напредни функции, вклучувајќи подобрени дизајни на внатрешни плочи, специјализирани адитиви и напредни производни процеси. Овие карактеристики функционираат заедно за да обезбедат зголемен капацитет, подобри циклусни перформанси и подолг животен век, дури и во тешки работни средини.

  Акумулатор Heavy Duty 150 Ah - 900A

  5511102150

  -Отпорни на вибрации и нерамнини на патот
  -Погодни за сите временски услови
  -Стандардно ниво на опрема
  -Погодни за разни карго возила, автобуси, градежни машини и машини за земјоделска механизација.

  Акумулатор Heavy Duty 180 Ah - 1150A

  5511102180

  -Отпорни на вибрации и нерамнини на патот
  -Погодни за сите временски услови
  -Стандардно ниво на опрема
  -Погодни за разни карго возила, автобуси, градежни машини и машини за земјоделска механизација.

  Акумулатор Heavy Duty 230 Ah - 1300A

  5511102230

  -Отпорни на вибрации и нерамнини на патот
  -Погодни за сите временски услови
  -Стандардно ниво на опрема
  -Погодни за разни карго возила, автобуси, градежни машини и машини за земјоделска механизација.

  Карго програма