Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Ударни типли

  Популарни артикли од категоријата Ударни типли

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Метална ударна типла W-ANCU

  Ударна типла за монтажа во бетон. Малата длабочина на монтажата овозможува поставување во шупливи бетонски конструкции, како и на места каде што арматурата е блиску до површината. Поседува ETA одобрување.

  Ударна типла W-EDI

  Ударна типла за монтажа во бетон, зона на притисок. ETA опција 7

  Ударна типла W-ES

  Ударна типла за монтажа во бетон. Малата длабочина на монтажата овозможува поставување во шупливи бетонски конструкции, како и на места каде што арматурата е блиску до површината. Поседува ETA одобрување.

  Удaрна типла рамна глава W-ND Z2 A1K

  Пластични типли изработени од висококвалитетен полиамид - отпорни на мувла
  Отпорни на УВ
  Отпорни на температура од -40 до +150 °C

  ZEBRA Ударна типла 6х40mm

  590630640

  Zebra типла изработена од галванизиран челик, согласно намената и перформансите обезбедува сеопфатно решение за брзо монтирање на предмети.

  Карактеристики:

  • Брзо и едноставно склопување
  • Типлата+завртката се однапред склопени
  • Може повторно да се ослободи со одвртување на завртката
  • Нема предвремено ширење благодарение да вградената ударна брава
  • Отпорна на UV зраци
  • Отпорна на гниење (пластична типла изработена од висококвалитетна платсика полиамид)
  • Отпорна на температура од - 40 °C до + 100 °C

  Ударни типли

  Close
  Filter by Clear All