Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Softshell јакни

  Популарни артикли од категоријата Softshell јакни

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Softshell Јакна Extreme сива/плава

  Ергономска машка јакна, раглан ракав, обликувана капа со два шевови и врвка, целосен патент ЅВЅ, прилагодливи отвори на ракавите со стегачи на зглобовите со гума и велкро лепенка, фина бордура на зглобовите и половината, два странични џебови со патент, еден џеб на градите и еден џеб на левата рака.

  12 верзии
  Види се

  Softshell Јакна Wonder Pad

  Машка јакна со мека надворешност, ЅВЅ патент со метален лизгач "semi-auto lock" и персонализиран извлекувач. Прилагодлива капа која се вади. Рефлектирачка лента на рамената и рацете. Манжетни со ластик, прилагодливи со велкро. Џеб на градите со поклопка "Lock system", држач на беџ и држач за пенкало. 
  Два странични џебови со патент и обложена лента. Елемент "live-saving" од задната страна со внатрешна рефлектирачка лента. 
  Прилагодлив долен дел и ткаенина со ретрорефлективен ефект. 

  6 верзии
  Види се

  Softshell јакна Redy

  5899800702

  Јакната Redy е изработена од Softshell материјал, што секако значи дека како и сите други Softshell јакни е водоотпорна, ветропропустлива и парeопропустлива.

  Има спортски дизајн, лесна е и удобна за носење и во исто време многу топла.

  Softshell јакни