Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Соларни тушеви

  Популарни артикли од категоријата Соларни тушеви

  Load
  Види како Табела Листа
  Приказ по страна
  Подреди по

  Соларен туш, црн, 18L

  FST18L

  Соларниот туш е идеален додаток за дворот, градината или базенот, за освежување и уживање во сончевите денови.
  Овој иновативен производ користи сончева енергија за загревање на водата, овозможувајќи ви да ја користите без потреба од струја или гас.
  Соларните тушеви се дизајнирани со акцент на функционалноста и естетиката, неговиот елегантен и модерен дизајн лесно се вклопува во секоја средина, практичен бидејќи може лесно да се преклопи на половина, што го прави исклучително компактен за транспорт и складирање.

  Соларен туш, црн, 35L

  FST35

  Соларниот туш е идеален додаток за дворот, градината или базенот, за освежување и уживање во сончевите денови.
  Овој иновативен производ користи сончева енергија за загревање на водата, овозможувајќи ви да ја користите без потреба од струја или гас.
  Соларните тушеви се дизајнирани со акцент на функционалноста и естетиката, неговиот елегантен и модерен дизајн лесно се вклопува во секоја средина, практичен бидејќи може лесно да се преклопи на половина, што го прави исклучително компактен за транспорт и складирање.

  Соларни тушеви