Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Завртки за гипс

  Популарни артикли од категоријата Завртки за гипс

  Load
  Види како Табела Листа
  Приказ по страна
  Подреди по

  Завртки за гипс плочи

  Завртка за поврзување на гипсени плочи со метални или дрвени подконструкции со максимална дебелина од 1мм. Има остри рабови со навој и врв за лесна апликација. Тој е термички обработен, односно фосфатизиран за да не кородира во контакт со гипс картон.
  8 верзии
  Види се

  Подконструкција дрво

  Завртка за поврзување на гипсени плочи со дрвени подконструкции, поради што има поширок навој од обичните гипсени завртки. Има остри рабови со навој и врв за лесна апликација. Тој е термички обработен, односно фосфатизиран за да не кородира во контакт со гипс картон.
  4 верзии
  Види се

  Подконструкција метал

  Завртка за поврзување на гипсени плочи со дрвени подконструкции, поради што има поширок навој од обичните гипсени завртки. Има остри рабови со навој и врв за лесна апликација. Тој е термички обработен, односно фосфатизиран за да не кородира во контакт со гипс картон“.
  4 верзии
  Види се

  Завртки за гипс