Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Навртки и подлошки

  Популарни артикли од категоријата Навртки и подлошки

  Load
  Види како Табела Листа
  Приказ по страна
  Подреди по

  Навртки DIN 934

  Челично поцинкувани, квалитет 8. Сино пасивизиран DIN 934.

  9 верзии
  Види се

  Подлошки DIN 125

  Рамна подлошка според DIN 125. Поцинкуван челик, сино пасивиран

  10 верзии
  Види се

  Подлошки DIN 127

  Еластична подлошка DIN 127. Челик поцинкувана, сино пасивизирана.

  13 верзии
  Види се

  Подлошки DIN 9021

  Широка подлошка според DIN 9021, галванизиран челик, сино пасивирана

  7 верзии
  Види се

  Навртки и подлошки