Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Aкумулатори AGM START/STOP

  Популарни артикли од категоријата Aкумулатори AGM START/STOP

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Акумулатор AGM – Start/Stop 12V 70Ah 760A

  551110370
  • Дизајниран и развиен за возила со напредни Start-Stop системи со регенеративно сопирање за враќање на енергијата
  • Погоден за големи урбани циклусни оптоварувања
  • Погоден за автомобили со современа технологија, системи за навигација, мултимедијални дисплеи, Wi-Fi и интерфејси за паметни телефони.
  • 5 пати подобар век на траење во споредба со конвенционалните батерии.
  • Обезбедува заштеда на гориво и намалување на емисиите на CO2
  • Долг рок на траење - Level M2 EN50342-6

  Акумулатор AGM – Start/Stop 12V 95Ah 860A

  551110395
  • Дизајниран и развиен за возила со напредни Start-Stop системи со регенеративно сопирање за враќање на енергијата
  • Погоден за големи урбани циклусни оптоварувања
  • Погоден за автомобили со современа технологија, системи за навигација, мултимедијални дисплеи, Wi-Fi и интерфејси за паметни телефони.
  • 5 пати подобар век на траење во споредба со конвенционалните батерии.
  • Обезбедува заштеда на гориво и намалување на емисиите на CO2
  • Долг рок на траење - Level M2 EN50342-6

  Aкумулатори AGM START/STOP