Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Елеци

  Популарни артикли од категоријата Елеци

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Softshell елек Wood

  Softshell елек кој е водоотпорен, отпорен на ветер и многу лесен. Изработен е од комбинација на полиестер и еластин.
  - Три функционални џебови.
  - Висока јака.
  - Ластик на половината и околу раката.
  - Индекс на вода: 5000 mm.
  - Пропустливост на пареа: 1000 MVP.

  6 верзии
  Види се

  Елек Memory

  Машки елек со платичен покриен патент, два надворешни џебови со покриен патент и внатрешност со контрастна боја.

  10 верзии
  Види се

  Softshell елек, STONE BRIDGE

  Водоотпорен, ветероотпорен и парапропусен елек погоден за сите временски прилики, изработен од популарниот softshell материјал, кој е исклучително лесен, а во исто време топол и отпорен.
  - Џеб на градите со патент.
  - Два странични џебови со патент.
  - Висока крагна.
  - Ластик на половината и околу раката.
  - Индекс на вода: 5000 mm.
  - Пропустливост на пареа: 8000 MVP.

  Елек , Karl

  Karl елек - тегет боја, со модерен дизајн наменет за секојдневни активности.

  - Два странични џебови со патент

  - Еластична лента околу рацете и појасот

  - Закопчување со патент

  - Висока јака

  Елек TERMIC EASY

  Топло елек, водоотпорен, ветротпорен со еластичен отвор за раце. Удобен и модерен дизајн. Материјал: 100% полиестер

  Елеци

  Close
  Filter by Clear All