Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Акрил

  Популарни артикли од категоријата Акрил

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Пиштол за картуши

  1891852

  Моќен пиштол изработен од јака пластика наменет за метални и пластични картуши.

  Монтажен лепак

  0893100100
  Стабилен монтажен лепак кој е направен на база на акрилна дисперзија без растворувачи, со голема почетна цврстина за лепење на различни материјали во внатрешни простории.

  Брз монтажен лепак 310ml

  0892100100
  Лепило за монтажа за брзо и високо цврсто лепење за внатрешни и надворешни апликации
  Отпорен на атмосферски влијанија, стареење и УВ
  Брзо стврднување - формирањето на кожата се јавува по околу 1 минута
  Широк опсег на лепење
 • Може да се користи на широк спектар на површини
 • Исто така погоден за употреба при ниски температури
 • Акрил

  Close
  Filter by Clear All