Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Last Chance!

  Популарни артикли од категоријата Last Chance!

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Eлектричен одвртувач S 50-TB

  07020500

  Електричен одвртувач за монтирање во градежништво, особено погоден за заврти ко 5 mm. Штеди време, бројот на вртежи е прилагоден оптимално за завршни монтажни работи го градежништво.

  Заштитни чизми BUILD S5 SRC

  BUILD Работните чизми со S5 степен на заштита се
  водоодбојни, изработени од ПВЦ, со челична заштитна капа
  и челичен меѓуѓон. Погодни се за употреба во зeмјоделските
  домаќинства и во производство.

  • Надворешен материјал ПВЦ со висок % од нитрилна гума
  • Поставата:- Полиестер
  • Челична заштитна капа
  • Меѓуѓон од нерѓосувачки челик
  • Надворешен ѓон, ПВЦ со висок % на нитрил гума, висока отпорност на лизгање (SRC)

  Лента за товар со кука

  0713921954

  Квалитетни ленти за осигурување на товар се суштински за безбедноста на сите вклучени во транспортот. Тие осигуруваат стабилност на товарот и спречуваат неговото движење по време на превозот, што ја намалува опасноста од несреќи и повреди.


  Заштита на товарот: Лентите се користат за да го држат товарот цврсто и стабилно на место. Ова спречува оштетување или губење на товарот при турбулентни услови на патот или при манипулација на товарот во складиштата. Вложувањето во квалитетни ленти за осигурување на товар може значително да намали трошоците за поправка и компензација на губитоци.


  Повеќекратна употреба и одржување: Квалитетните ленти за осигурување на товар се изработени да издржат повеќекратна употреба и тежок обем на работа. Истовремено, нивното одржување и редовна проверка се од суштинско значење, бидејќи било какво оштетување на траките може да ги намали нивните перформанси и безбедносни карактеристики.

  Потпирачи за возила, склопливи

  Челични склопливи потпирачи за возила со носивост од 2t и 3t.

  Припремна група за пневматски алат 1/2“

  069900312

  Обезбедете ги вашите пневматски уреди со чист, регулиран воздух и зголемете ги перформансите и работниот век на вашите алати.

  • Големина: 2 (1/2 инчи)
  • Мин./макс. работен притисок: 0,5-16 бари
  • Капацитет на проток: 4600 l/min

  Сет T-одвртувачи со Torx прифат TX 10-40

  061391406

  ZEBRA сет TX одвртувачи со T-рачка. Распон на прифат 10-40mm.

  Сет T-одвртувачи со топчест имбус прифат, ZEBRA

  061391306

  ZEBRA сет имбус одвртувачи со T-рачка и топчеста глава. Распон на прифат 2,5-8mm.

  Santorin

  Многу пријатна, топла и удобна машка јакна соодветна за носење во преодни периоди (пролет, есен), со полнење од 100% полиестер. Се одликува со модерен дизајн во атрактивни комбинации на бои. Има странични џебови и еластични опшивки на манжетните.

  Last Chance!

  Close
  Filter by Clear All