Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сетови одвртувачи

  Популарни артикли од категоријата Сетови одвртувачи

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Сет одвртувачи, REDLINE

  575194226
  REDLINE сет одвртувачи, шлиц и PH прифат.

  Сет одвртувачи VDE, 5 парчиња, ZEBRA

  061396325
  ZEBRA сет електричарски VDE одвртувачи, со шлиц и PH прифат.

  Сет 3K ZEBRA одвртувач со ударна капа шлиц + PH 5 парч.

  06139015
  ZEBRA се одвртувачи со 3 компонентна рачка и ударна капа, шлиц i PH прифат.

  Сет одвртувачи VDE за електричари, ZEBRA

  061396335
  ZEBRA сет електроничарски VDE одвртувачи, со шлиц и PZ прифат.

  Сет одвртувачи VDE, плус/минус PZ

  06139392
  ZEBRA сет електричарски VDE одвртувачи, плус/минус, PZ1 и PZ2 прифат, 2 парчиња.

  Сет T-одвртувачи со Torx прифат TX 10-40

  061391406

  ZEBRA сет TX одвртувачи со T-рачка. Распон на прифат 10-40mm.

  Сет аголни Torx клучеви со топчеста глава, ZEBRA

  071537100
  ZEBRA сет долги аголни одвртувачи со TX прифат и топчеста глава. Распон на прифат 9-40mm.

  Сет аголни Totx клучеви, ZEBRA

  071536100
  ZEBRA сет аголни одвртувачи со TX прифат. Распон на прифат 9-40mm.

  Сет аголни имбус клучеви со топчеста глава, ZEBRA

  071540100
  ZEBRA сет долги имбус клучеви со топчеста глава. Распон на прифат 1,5-10mm.

  Сет аголни шестоаголни имбус клучеви, долги, ZEBRA

  071531120
  ZEBRA сет долги имбус клучеви. Распон на прифат 1,5-10mm

  Сет одвртувачи во неопрен, REDLINE

  5751900514
  REDLINE сет одвртувачи. Внатрешна подлога од неопрен. Шлиц и PH прифат.

  Сет одвртувачи за авто-механичарски и браварски работилници

  061393225
  ZEBRA сет одвртувачи со ударна капа и 6-аголен прифат за клуч, шлиц и PH прифат.

  Сет ZEBRA аголни имбус клуч. топчеста глава, 7 пaрч.

  07153171
  ZEBRA сет топчести имбус одвртувачи, во склоплив пластичен држач. Распон на прифат 2-8mm.

  Сетови одвртувачи

  Close
  Filter by Clear All