Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Клешта за поп и блинд нитни

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Клешта за поп-нитни, ZEBRA

  1.779 со ДДВ

  Клешта за поп нитни, двојна

  0949600
  10.990 со ДДВ

  Клешта за blind нитни, ZEBRA

  0917101
  1.690 со ДДВ

  Клешта за нитни со навој

  26.990 со ДДВ

  Клешта за поп нитни

  094915
  1.190 со ДДВ

  Дворачна клешта за поп нитни HNG 30 , 530 mm

  5949900
  3.890 со ДДВ
  Дворачна клешта за поп нитни со магацин . Должина на алатот е 530mm, ергономска рачка. Димензија на поп нитни во распон од 3,2 - 6,4 mm.

  Клешта за поп и блинд нитни

  Filter by:

  Clear All
  Min: 1.190 Max: 26.990
  ден1190 ден26990