Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Клешта за поп и блинд нитни

  Популарни артикли од категоријата Клешта за поп и блинд нитни

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Дворачна клешта за поп нитни HNG 30 , 530 mm

  5949900
  Дворачна клешта за поп нитни со магацин . Должина на алатот е 530mm, ергономска рачка. Димензија на поп нитни во распон од 3,2 - 6,4 mm.

  Клешта за поп и блинд нитни

  Close
  Filter by Clear All