Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Tig

  Популарни артикли од категоријата Tig

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Апарат за TIG заварувањеTIG 200S PULSE

  5952380200

  Апарат за пулсно TIG заварување со висока фреквенција кoj e дигитално контролиран инвертер со најнова IGBT технологија и високофрекфентен пулсен режим на работа.

  Апарат за заварување TIG 200 AC/DC

  5952380201

  Апаратот за заварување TIG 2 AC/DC е високофрекфентен апарат за пулсно заварување. Станува збор за дигитално контролиран инвертер со најнова IGBT технологија и високофрекфентен пулсен режим на работа.