Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Работилнички лампи

  Популарни артикли од категоријата Работилнички лампи

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  LED ACCU лампа за глава со сензор

  0827809635
  Мултифункционална LED светилка на полнење која може да се носи на главата. Има сензор за контрола на палењето. Батеријата од 1.500 mAh обезбедува два режима на работа од 100 или 280 lm и работа до 2-5,5 часа. Брзо полнење, до максимум 2,5 часа

  Рачна ACCU LED работ. лампа Ergopower Boost

  0827940450
  Литиум-јонска батерија од најсовремена технологија. Функција на засилено осветлување, до 1000 лумени.

  Работилнички лампи