Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Генератори

  Популарни артикли од категоријата Генератори

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Генератор 163cc

  FJP3000

  Четиритактен генератор номинална моќност 2000W и напон 230V. Се стартува рачно на влечење и максималното време на работа е 10-12 часа.Моќноста на моторот е 4kW и достигнува 3600 вртежи во минута, воздушно ладење со волумен од 163cc.Резервоарот за гориво е 15l, а маслото е 0.6l .

  Генератори