Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Надворешен третман на возила

  Популарни артикли од категоријата Надворешен третман на возила

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Паста за полирање P10

  0893150012
  Високо абразивна политура кој брзо делува за итно отстранување на сериозни гребнатини на бојата. Комбинирано со нашите зелени перничиња за полирање ќе ви овозможат максимално отстранување на нечистотија – и совршени резултати!

  Паста за полирање P20

  0893150022
  Средно абразивна политура со висок сјај за ефикасна подготовка на бојата. Средни и мали гребнатини на бојата можат ефикасно да се отстранат со комбинација на нашите сини перничиња за полирање – да се дојде до совршена обоена површина.

  Паста за полирање P30

  0893150032
  Високо сјаен завршен слој на трајното отстранување на линии и холограми на темна боја на возила. Да се користи во комбинација со нашите портокалови перничиња за полирање за да му го дадете на возилото максималниот сјај – кој ќе го импресионира вашиот клиент!

  Сунѓер за полирање, портокалов

  0585026145

  Карактеристики:

  • Изработен од пена со отворени пори за поголема брзина при полирањето, и максимално продолжен век за употреба,
  • Максимален ефект на полирање, со минимизирано абење на сунѓерот,
  • Голема флексибилност во однос на било која форма на површината
  • Лесен за употреба.

  Димензија: 145х25mm

  Сунѓер за полирање, плав

  0585027145

  Карактеристики:

  • Изработен од пена со отворени пори за поголема брзина при полирањето, и максимално продолжен век за употреба,
  • Максимален ефект на полирање, со минимизирано абење на сунѓерот,
  • Голема флексибилност во однос на било која форма на површината
  • Лесен за употреба.

  Димензија: 145х25mm

  Сунѓер за полирање, зелен, D145X25ММ

  0585025145

  Карактеристики:

  • Изработен од пена со отворени пори за поголема брзина при полирањето, и максимално продолжен век за употреба,
  • Максимален ефект на полирање, со минимизирано абење на сунѓерот,
  • Голема флексибилност во однос на било која форма на површината
  • Лесен за употреба.

  Димензија: 145х25mm

  Спреј за авто гуми

  0890121
  • Едноставно се применува во еден чекор, не треба да се брише потоа, а со тоа заштедува време
  • Идеален пред гумите да се складираат
  • Отпорен на прашина и нечистотија
  • Не оштетува боја, пластика, гума и метали

   

  Надворешен третман на возила