Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Битови

  Популарни артикли од категоријата Битови

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Сет битови круг PH 7 парчиња со магнетен држач

  BPT310002
  1x универзален држач за магнети, 2x PH 1, 3x PH 2, 1x PH 3, во ротациона кутија

  Сет PZ битови 7 парчиња со магнетен држач

  BPT310004
  1x универзален држач за магнети, 2x PZ 1, 3x PZ 2, 1x PZ 3, во ротациона кутија

  Сет PH/PZ битови 7 парчиња со магнетен држач

  BPT310007
  1x универзален држач за магнети, 1x 5 mm, 1x 6 mm, 1x PH 1, 1x PH 2, 1x PZ 1, 1x PZ 2, во ротациона кутија.

  Сет TX битови 7 парчиња со магнетен држач

  BPT310017
  1x универзален магнетен држач, 1x TX 10, 1x TX 15, 1x TX 20, 1x TX 25, 1x TX 30, 1x TX 40, во ротациона кутија.

  Сет битови, со спојка за појас, 20 парчиња

  BPT310020

  се состои од:
  1x бит со дупчиња 0,8 x 5,5 mm,
  1x бит со дупчиња 1,0 x 6,0 mm,
  3x PH 1
  3x PH 2
  1x PH 3
  3x PZ 1
  3x PZ 2
  1x PZ 3
  1x TX 10
  1x TX 20
  1x TX 25
  1x TX 30

  Бит торзионен PH, 2 парчиња

  За сите стандардни завртки приклучоци, торзиона зона за подолг работен век.

  Сет битови торзиони PH 50mm, 3 парчиња

  COXT973007
  За сите стандардни завртки приклучоци, торзиона зона за подолг работен век.

  Бит торзионен PZ, 2 парчиња

  За сите стандардни завртки приклучоци, торзиона зона за подолг работен век.

  Сет битови торзиони PZ 50mm, 3 парчиња

  COXT973017
  За сите стандардни завртки приклучоци, торзиона зона за подолг работен век.

  ACR бит PH, 2 парчиња

  ACR® назабени битови, го намалуваат ризикот од лизгање, не оштетуваат метални завртки, погодни за одвртување 'рѓосани завртки и зона на торзија за подолг работен век.

  ACR бит PZ, 2 парчиња

  ACR® назабени битови, го намалуваат ризикот од лизгање, не оштетуваат метални завртки, погодни за одвртување 'рѓосани завртки и зона на торзија за подолг работен век.

  Бит торзионен TX, 2 парчиња

  За сите стандардни завртки приклучоци, торзиона зона за подолг работен век.

  Универзален магнетен држач

  COXT973210
  Погоден за влошка за завртки 1/4"

  Универзален магнетен држач / брз

  COXT973211
  Со брзо изменлив прифат 1/4"

  Универзален моќен магнетен држач / подесувачки

  COXT973218
  Со прилагодлив стоп систем за да се создаде оптимална магнетна поддршка за главата на завртката, исто така, екстра силниот прстенест магнет може да се прилагоди во висина. Цврстата врска помеѓу завртката и држачот на битовите овозможува завртката да се нанесе прецизно со што се спречува лизгање и паѓање на завртката.

  Битови

  Close
  Filter by Clear All