Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Црева за гориво

  Популарни артикли од категоријата Црева за гориво

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Црево DIN73379

  Еластично црево од синтетичка гума (NBR) со текстилна облога. Задоволува DIN 73 379-1/Тип B

  Црево со платнено појачување, тип2A

  Гумено црево со платнено појачување во средина. Материјал: NBR/CR Тип 2A) во однос на DIN 73379-1 ISO 4639-2 EN ISO 1307

  Црева за гориво