Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Цианоакрилатни лепила

  Популарни артикли од категоријата Цианоакрилатни лепила

  Load
  Види како Табела Листа
  Приказ по страна
  Подреди по

  Klebfix супер лепак

  089309
  KLEBFIX супер лепак со патентиран специјален систем на затварање, кој лепи за краток временски период. Се користи за лепење на метални, пластични и гумени делови меѓусебно или едни со други.

  Супер лепак, 20g

  0893099020
  Супер лепакот се користи за прецизно нанесување со една рака кај брзи поправки. Овој лепак се врзува за само неколку секунди.

  Супер брз лепак, 20 g

  189309999
  Супер брзо лепило на база на етил цијаноакрилат кое претставува лепило за лепење на материјали од пластика, гума, метал како и порозни материјали како што се плути, хартии, кожа... Ова средство лепи моментално и дава чист и скоро невидлив слој. Отпорно е на температури од -40 до +85 степени.

  Цианоакрилатни лепила