Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сет насадни клучеви

  Популарни артикли од категоријата Сет насадни клучеви

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Сет насадни и битови со крцкалка 1/4'', 45 парч.

  5713998001
  REDLINE сет насадни клучеви 1/4", со крцкалка. Сетот содржи 45 парчиња, во прегледно и практично пакување. Структурата на сетот е многу погодна за универзално одржување и сервисирање, како за професионална употреба, така и за лична работилница.

  Сет ZEBRA насадни кл. 1/4' 6-аголни, OK4-14, 16 парч.

  09651116
  Сет 6-аголни насадни клучеви, Zebra крцкалка, два продолжетоци и кардански зглоб.

  Мултифункционален сет 1/4" ZEBRA

  09651123
  Сет насадни клучеви со MULTI прифат. 5 различни работни прифати во еден насаден клуч. Zebra крцкалка, две екстензии со вметоци.

  Сет ZEBRA насадни кл. 1/4', 6-аголни, OK4-14, 32 парч.

  09651132
  Сет 6-аголни насадни клучеви, со вметоци, Zebra крцкалка и насаден одвртувач, две екстензии и футер со брзопроменлива глава.

  Сет ZEBRA насадни клучеви 1/4', 6-аголни, OK4-14, 42 парч.

  09651142
  ZEBRA сет 1/4" 6-аголни насадни клучеви и вметоци со крцкалка

  Сет ZEBRA насадни кл. 1/2', 6-аголни, OK10-32, 23 парч.

  096513230
  Сет 6-аголни насадни клучеви, со вметоци,Zebra крцкалка, два продолжетока и кардански зглоб.

  Сет ZEBRA насадни кл. 1/2', 6-аголни, OK10-32, 17 парч.

  096513170
  ZEBRA сет 6-аголни насадни клучеви 1/2", со крцкалка.

  Сет 3/4'' 12-аголни клучеви со крцкалка, 21 парч.

  596514160

  Сет 12-аголни метрички насадни клучеви, 3/4 "прифат, со робусни рачва и продолжетоци. Спакуван во метална транспортна кутија.

  Сет насадни клучеви 1/2', мулти, 23 парч., ZEBRA

  096513023
  Сет насадни клучеви со MULTI прифат. 5 различни работни прифати во еден насаден клуч. Zebra крцкалка, две екстензии и кардански зглоб.

  Сет ZEBRA насадни клучеви, 6-аг. 1/2', 1/4'' неопрен 56k

  0965905901
  ZEBRA сет 6-аголни насадни клучеви 1/2" и 1/4". Подлога од неопрен.

  Сет ZEBRA TX насадни клучеви во неопрен, 17 парч.

  0965905201
  ZEBRA сет внатрешни и надворешниTX насадни клучеви, 1/2". Подлога од неопрен.

  Сет ZEBRA насадни клучеви 3/8'+1/4' со 2 крцкалки, 91 пар

  0965905903
  ZEBRA сет долги и кратки насадни клучеви 1/4" и 3/8", со две крцкалки, продолжетоци и кардански зглоб.

  Сет насадни клучеви

  Close
  Filter by Clear All