Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Чистење и нега

  Популарни артикли од категоријата Чистење и нега

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Спреј за отстранување на дихтунг, 300 ml

  08931000
  Спрејот за отстранување дихтунзи е производ кој за само неколку минути отстранува заптивни маси, лепила, лакови, заптивни глави на моторот, заптивки од издувниот систем, цијаноакрилати, бои, остатоци од масло, катран, смоли и мазива. Овој спреј може да се применува на предмети од метал, дрво, стакло, керамика, полиетилен и полипропилен. Спрејот може да се користи и на вертикални површини, а заштедува време поради своите лесни примени. Со употребата на овој спреј на метални површини се создава заштита од корозија.

  Чистење и нега