Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Самобушечки завртки

  Популарни артикли од категоријата Самобушечки завртки

  Load
  Види како Табела Листа
  Приказ по страна
  Подреди по

  DIN 7504-K

  Самобушечките завртки се користат за спојување на челицни и лимени профили и подконструкција. Одговара на DIN 7504-K стандардот. Има 6-аголна глава, а на врвот се наоѓа 'бургија' која прави дупка во материјалот.
  30 верзии
  Види се

  DIN 7504-N

  Самобушечките завртки служат за спојување на профили и подконструкции од челичен лим. Одговара на стандардот DIN 7504-N. Има полуокругла глава што лежи рамно на површината во која се навртува. На врвот има самобушечки врв за правење на дупки Апликацијата се врши со помош на алат со PH прифат
  34 верзии
  Види се

  DIN 7504-P

  Самобушечките завртки служат за спојување на профили и подконструкции од челичен лим. Одговара на стандардот DIN 7504-P. Има вдлабната глава што се вклопува во површината во која се завртува. На врвот има самобушечки врв кој прави дупка. Апликацијата се врши со помош на алат со PH прифат.
  20 верзии
  Види се

  Завртки во боја

  Самобушечки завртки за спојување на профили и подконструкции од челичен лим. Одговара на стандардот DIN 7504-K. Има шестоаголна глава и подлошка изработена од EPDM (дихт подлошка). Самобушечки врв. Боите кои се нудат одговараат на RAL картичката на листовите со кои треба да се усогласат. Во зависност од подконструкцијата во која треба да се навртуваат, разликуваме дрвени и метални завртки за потконструкција
  6 верзии
  Види се

  DIN 7504-K со дихт подлошка

  Самобушечките завртки се користат за спојување на челицни и лимени профили и подконструкција. Оговара на DIN 7504-K стандардот. Има 6-аголна глава, и подлошка од EPDM (дихт подлошка) а на врвот се наоѓа 'бургија' која прави дупка во материјалот.
  9 верзии
  Види се

  Самобушечки завртки