Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Комбинезони и сетови

  Популарни артикли од категоријата Комбинезони и сетови

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Work Pro Сет

  Work pro работен сет составен од softshell јакна, работни панталони и еластичен каиш.

  4 верзии
  Види се

  Комбилизон Silverstone

  Работните комбинезони Silverstone се изработени од удобна ткаенина Диолен, 245гр. Погоден за автомеханичарски салони.


  - Висока крагна.
  - Затворање со патент со велкро преклоп.
  - Ластик на половината.
  - Два странични џебови.
  - Два преклопни џебови на градите.
  - Мултифункционален џеб.
  - Прилагодливи манжетни на ракавите.

  10 верзии
  Види се

  Одело за фарбари

  Одело за фарбари достапно во повеќе величини.

  3 верзии
  Види се

  Одело за фарбари за повеќекратна употреба

  Заштитно одело за фарбари PRO:

  - Работилници за поправка на автомобили и каросерија
  - Компании за отпад
  - Отстранување на азбест
  - Градежна индустрија
  - Рударство
  - Хемиска индустрија
  - Печатена индустрија
  - Преработка на дрво
  - Индустриско чистење
  - Земјоделство
  - Медицина
  - Фармацевтска индустрија
  - Прочистување на водата
  - Чистење

  3 верзии
  Види се

  Комбинезони и сетови