Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Комбинезони и сетови

  Популарни артикли од категоријата Комбинезони и сетови

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Комбилизон Silverstone

  Работните комбинезони Silverstone се изработени од удобна ткаенина Диолен, 245гр. Погоден за автомеханичарски салони.


  - Висока крагна.
  - Затворање со патент со велкро преклоп.
  - Ластик на половината.
  - Два странични џебови.
  - Два преклопни џебови на градите.
  - Мултифункционален џеб.
  - Прилагодливи манжетни на ракавите.

  Work Pro Сет

  Work pro работен сет составен од softshell јакна, работни панталони и еластичен каиш.

  Зимски работен сет

  Зимски работен сет со дуксер и работни панталони.

  Панталони:
  - Висок струк
  -Два странични џебови
  -Два мултифункционални странични џебови
  -Кос џеб со патент
  -Џеб на ногавицата со преклоп
  -Два задни џебови со преклоп
  -Појачани на колената со џебови за штитници

  Дуксер:
  -Еластична трака на ракавите
  -Прилагодлив струк
  -Висока крагна
  -Два странични џебови
  -Џеб на градите со патент
  -Три внатрешни џебови

  Комбинезони и сетови