Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Анкери за големи оптоварувања

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Анкер W-FAZ/S

  37 со ДДВ
  Анкер од поцинкуван челик, наменет за монтажа во зоната на притисок и затегнување. Намалената должина овозможува помала длабочина на монтажа, помало растојание помеѓу анкерот, како и монтажа поблиску до работ. Поседува ETA1 одобрување, испитана противпожарност. Сеизмичка категорија C1 и C2.

  Фикс анкер W-F/S

  20 со ДДВ
  Фикс анкер W-F/S од поцинкуван челик се користи за брза монтажа кај неиспукан бетон. Служи за средни оптоварувања кај метални конструкции, профили, подни плочи...Овој анкер се користи само во внатрешни и суви простори.

  Фикс-анкер типла W-FA

  106 со ДДВ
  Анкер од нерѓосувачки челик (A4) наменет за монтажа во неиспукан бетон (зона на притисок) во суви или влажни услови, во неагресивна средина. ETA одобрување опција 7)

  Четка за чистење на дупки во полна подлога

  1.087 со ДДВ

  Анкери за големи оптоварувања

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0 Max: 1.087
  ден0 ден1087