Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Насадни клучеви

  Популарни артикли од категоријата Насадни клучеви

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Насаден клуч 1/2", 6-аголен длабок, ZEBRA

  -Шестоаголен насаден клуч, долг
  -Хромиран, полиран/мат
  -Работен прифат: 1/2" квадратен 
  -За шестоаголна глава на завртки
  POWERDRIV®

  ZEBRA Насаден клуч 1/2'' надворешен Torx

  За TX завртки, краток

  Насаден прифат: 1/2"

  Насадни клучеви

  Close
  Filter by Clear All