Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сетови алат во пена

  Популарни артикли од категоријата Сетови алат во пена

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Сет ZEBRA клешти и имбус одвртувачи во неопрен, 25 парч.

  0965905917
  ZEBRA сет клешти и имбус одвртувачи. Внатрешна подлога од неопрен

  Сет ZEBRA, комбинирани, клешти во неопрен, 10 парч.

  0965905925
  ZEBRA комбиниран сет од работилнички клешти и клешти за зегер осигурувачи. Внатрешна подлога од неопрен.

  Сет ударни алати + турпии во пена 24 парчиња

  0965905929

  Компатибилен со сите производи на системот ORSY

  Пакувањето е направено од висококвалитетна пластика со атрактивен изглед за поголема робусност, стабилност и лесно чистење

  Брзо и лесно пронаоѓање на потребниот алат - големините на алатот се означени на пакувањето

  Сетови алат во пена