Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Инсталации

  Популарни артикли од категоријата Инсталации

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Метално црево за Туш, 1/2"x150, прохром

  SA330696

  Црево за туш изработено со спирала од не'рѓосувачки челик со метални холендери. Вкупна должина од 150cm со внатрешен дијаметар од 8mm. Дизајниран за притисок до 5 бари. Хромирано.

  Метално црево за Туш, 1/2''x200cm, INOX

  TECB3361

  Црево за туш изработено со спирала од не'рѓосувачки челик со метални холендери. Вкупна должина од 200cm со внатрешен дијаметар од 8mm. Дизајниран за притисок до 5 бари. Хромирано.

  Рачка за туш CARBALLO

  SA330694

  Рачка за туширање погодна за проточни бојлери со излез за туш од 1/2". Можност за прилагодување на млазовите во различни јачини. Хромиран и дополнителна заштита од бигор.

  Сет аголни плочки 180 парчиња

  WU0300510
  Сетот содржи аголници со димензии 4x 25x25x16 mm, 8x 40x40x16 mm, 4x 60x60x16 mm, 4x 75x75x16 mm, рамен аголник 4x 40x40x12 mm, 4x 60x60x12 mm, 4x 60x60x12 mm, 8x 40x12 mm, поврзувачки плочи 0x60 mm

  Инсталации

  Close
  Filter by Clear All