Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Дискови за сечење

  Популарни артикли од категоријата Дискови за сечење

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Диск за сечење, Zebra Speed - челик

  • Одлични перформанси на сечење со долг работен век
  • Екстремна брзина на сечење
  • Особено ефикасна за сечење тенкоѕидни цевки и профили, тенки метални лимови, панели на каросеријата итн.
  • Прецизно исечени рабови

  Диск за сечење, Zebra Speed Plus - инокс

  • Екстремна брзина на сечење
  • Особено ефикасна за сечење тенкоѕидни цевки и профили, метални лимови, вентилациони канали, резервоари, шипки, челични фитинзи, кабинети и кабелски проводници, високонапонски кабли, челични јажиња (сајли), повеќеслојни материјали, пластика итн.

  Диск за сечење, Wurth performance - инокс


  • Исклучителни перформанси на тенки материјали

  • Посебно погодна за профили и лимови

  • Прецизни рабови на сечењето

  Диск за сечење RED LINE

  • Стандардни перформанси во полни материјали • Плочи за сечење за поедноставни процеси на сечење • Висока отпорност на кршење

  Диск за сечење, Wurth Basic - челик

  • Стандардни перформанси во тенки материјали • Особено погодна за профили и лимови • Висока отпорност на кршење

  Диск за сечење, Wurth Basic - инокс

  • Стандардни перформанси на полни материјали
  • Сечење метални лимови, цевки, профили, челични кабли, арматури
  • Погоден за полесни процеси на сечење
  • Голема отпорност на кршење

   

  Дискови за сечење

  Close
  Filter by Clear All