Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Градинарски алат

  Популарни артикли од категоријата Градинарски алат

  Load
  Види како Табела Листа
  Приказ по страна
  Подреди по

  Пумпа за преточување

  B20930

  • 2 приклучоци за црева со навој од 3/4" за црево од 1/2".
  • Максимални 2.000 вртежи во минута
  • Брзина на проток приближно 11 l/min
  • За лесно и брзо пумпање на течности - идеална за декантирање

  Внимание!
  • Не е погодна за запаливи течности!
  • Не дозволувајте да се исуши!
  • Не е погодна за вода за пиење!

  Лопата за снег - пластична

  WU9990730
  Пластично сечило со вграден метален стружач.
  Димензи на сечилото: 500 X 334mm
  Рачка за алатката: 1200 X 28mm"

  Градинарски алат

  Close
  Filter by Clear All