Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  ROST OFF палета

  Популарни артикли од категоријата ROST OFF палета

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Rost Off, Base, 300 ml

  58902300
  Повеќенаменски производ за примена на возилата, моторциклите, наутиката, индустријата, во одржувањето и друго.

  Rost off plus, одвртувач во спреј, 400ml

  0890200004

  Висококвалитетен растворувач на корозија и подмачкувач - благодарение на најновата технологија за адитиви (технологија OMC 2), која овозможува високо капиларно дејство.

  Оптималните својства на капиларноста обезбедуваат извонредна пенетрација и високо растворање на корозијата.

  Rost off ice plus, 400ml

  0893241060

  Висококвалитетно средство за разградување на корозија во споеви со навој со „crackeffect“, односно нагло ладење на телото на завртката за - 60°C. Активната супстанца има силно капиларно дејство и брзо продира низ пукнатините во кородираниот спој.

   

  -Мултифункционален вентил - овозможува прецизна примена на содржината дури и на тешко достапни места

  -Не содржи смола или киселини
  -Не содржи силикон
  -Не оштетува гума, боја, лакот и заптивките

  Rost off Special

  0893130400

  Отстранувач на корозија со високи перформанси со сертификат за употреба во прехрамбена индустрија (NSF - H1)

  Содржина: 400 мл
  Контејнер: Аеросолна конзерва

  Минимални температурни услови: -5 °C
  Максимални температурни услови: 55 °C
  Без силикон
  Рок на употреба од производство: 24 Месеци
  Без AOX
  Без смола
  Без киселина

  ROST OFF палета