Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Глодала од тврд метал

  Популарни артикли од категоријата Глодала од тврд метал

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Глодало од тврд метал, јајцесто

  Глодалка од тврд материјал, се користи во пневматски челни брусилки. Има јајчеста форма. Има голема површинска тврдост и долг век на траење. Гарантира мазна површина со големо отстранување на струготини. Погодна е за временски-економично глодање на тврди материјали. Соодветствува на DIN 832/833 стандард.

  Глодала од тврд метал

  Close
  Filter by Clear All